CALL CENTRUM

Pre viac informácií o službách kontaktujte telefónne číslo

034/28 29 500

Aktuality

Na kolkovom turnaji v Seniore bola opäť skvelá atmosféra

14. Septembra 2016

S dvojdňovým posunutím kolkového turnaja, ktorý Senior organizoval už tretí ročník, sme vo štvrtok 8. 9. 2016 privítali súťažiace tímy.

Na letnom guláši v Seniore aj tento rok skvelá atmosféra

29. Júna 2016

Dobrá nálada a zábava panovali počas tohtoročného Letného guláša v Senior geriatrickom centre, n.o. v Malackách.

Milé detské vystúpenia v Seniore

25. Apríla 2016

Seniori si opäť užili jarné vystúpenie detí z MŠ Rakárenská a zo ZUŠ v Malackách. 16 detičiek – predškolákov im zarecitovalo a zaspievalo. Na záver obdarovali našich seniorov vlastnoručne vyrobenými papierovými tulipánmi a srdiečkami.Pod vedením pani učiteľky Vallovej žiaci ZUŠ predviedli krátke divadielko o tom ako vznikli názvy obcí na Záhorí a seniori si mohli...

Šibi ryby, mastné ryby

08. Apríla 2016

Donedávna každý z našich seniorov prežíval Veľkonočné sviatky či už upratovaním, zdobením, pečením alebo dodržiavaním zvykov doma.

Posledná tohtoročná korčuľovačka

08. Apríla 2016

Mesiac marec našim seniorom priniesol opäť zaujímavé chvíle strávené s už starými známymi klaunmi s červenými nosmi.

Február v Seniore

29. Februára 2016

Druhý mesiac v roku sa v našom centre už tradične niesol v duchu sviatku zamilovaných. Klienti pod vedením personálu pripravovali na Valentínsky deň zdravia ručne vyrábané srdiečka, ktorými počas tohto dňa potešili pacientov Nemocnice v Malackách.

Koledy sa spievali aj u nás.

Príchod troch kráľov sa už blíži a aj do Senioru nám prišli zavinšovať a zakoledovať k novému roku 2016 všetko dobré. Príjemnú atmosféru nám priniesli žiaci z Cirkevnej školy v Malackách, ktorých koledovanie sa šírilo celým naším zariadením.

Predvianočná kapustnica v Seniore Malacky.

Aj v tomto roku sme s radosťou pozvali na predvianočnú kapustnicu rodinných príbuzných našich klientov. Veselá predvianočná nálada sa niesla v duchu Vianoc 15.12. 2015 v sprievode úžasnej muziky. Mnohí sme si zaspievali vianočné koledy a poniektorí si aj trocha zatancovali spoločne so svojimi blízkymi.

5.12.2015 aj ku nám zavítal Mikuláš.

Neprišiel však sám. Na pomoc si zo sebou vzal aj čerta a anjela. Či poslúchali všetci? Samozrejme, že áno. Nikto si v balíčku nenašiel cibuľu, či uhlík, ale iba samé dobré sladkosti a zdravé ovocie.

Poďakovanie seniorom

24. Októbra 2015

V spolupráci s Jednotou dôchodcov sme pre našich seniorov zorganizovali poobedné posedenie, kde sme im v rámci mesiaca úcty k starším  chceli poďakovať a spríjemniť im tak jesenný deň. Pozvanie prijali ZSS Rohožník a Jednota dôchodcov na Slovensku v Malackách. Pre našich klientov, ako aj pozvaným hosťom, prišli zahrať a zaspievať deti zo Základnej umeleckej školy a krátky...

‹ predchádzajúce    01 02 03 04 05    nasledujúce ›