CALL CENTRUM

Pre viac informácií o službách kontaktujte telefónne číslo

034/28 29 500

Aktuality

Predvianočný čas nám spríjemnili detičky

20. Decembra 2019

Vo štvrtok sa opäť naším zariadením niesla dobrá nálada. Tentoraz sa o ňu postarali detičky z MŠ Rakárenská, ktoré zaspievali vianočné pesničky a zarecitovali básničky špeciálne našim klientom.

Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok

19. Decembra 2019

Rozdali sme vianočné balíčky našim klientom, ktoré zozbierali zamestnanci nemocnice v Malackách. Touto cestou naši klienti ďakujú všetkým, ktorí sa podieľali na vyzbieraní týchto krásnych darov.

Seniori na vianočných trhoch

18. Decembra 2019

V pondelok 16.12.2019 sme sa vybrali na výlet priamo do mesta na vianočné trhy. Okúsiť vianočnú atmosféru mali možnosť aj imobilní klienti.

Sladký punč a niečo navyše

17. Decembra 2019

Deň pred Mikulášom vládla pred lekárňou v Nemocnici Malacky vianočná atmosféra. Prispela k nej vôňa sladkého nealkoholického punču a vlastnoručne vyrobené produkty našich seniorov.

Mikulášske prekvapenie

16. Decembra 2019

Čo by to bol za december, ak by k nám nezavítal Mikuláš, aby svojou prítomnosťou potešili všetkých našich seniorov.

Predvianočné stretnutie s červenými nosmi

01. Decembra 2019

Hudba, spev a skvelá atmosféra sa niesli v našom zariadení celé popoludnie.

Pripomenuli sme si Deň úcty k starším

24. Októbra 2019

Naše geriatrické centrum sa premenilo na miesto spevu a tanca. Zavítali doň detičky z malackej Materskej školy na Rakárenskej ulici, ktoré so sebou priniesli radostnú atmosféru.

Workshop predstavil tvorivé výrobky našich klientov v SENIOR-e

10. Októbra 2019

Vlastnoručne zhotovené výrobky klientov nášho SENIOR – geriatrického centra n.o. sme predstavili v priestoroch Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny v Malackách na tvorivom workshope.

Popoludnie s rodinami v SENIOR-e

18. Júna 2019

14. júna sa klienti nášho SENIOR-u stretli so svojimi príbuznými na Popoludní s rodinami, ktorý sme organizovali už piatykrát.

Jún v seniore

12. Júna 2019

Začiatok júna bol pre nás bohatý na návštevy. 3. júna sa u nás so svojou klauniádou zastavili červené nosy, ktoré našim klientom priniesli závan blížiaceho sa leta, čerešne, dobrú náladu a smiech.

‹ predchádzajúce    03 04 05 06 07    nasledujúce ›