CALL CENTRUM

Pre viac informácií o službách kontaktujte telefónne číslo

034/28 29 500

Aktuality

Detičky nám spríjemnili predvianočný čas

21. Decembra 2023

Detičky z MŠ Rakárenská vyčarili úsmev na tvárach všetkým klientom. Svojim tancom, spevom a básničkami sa niesla v našom zariadení dobrá nálada. Napokon sa vzájomne obdarovali vlastnoručne vyrobenými darčekmi a sladkými dobrotami.

Predvianočná kapustnica

20. Decembra 2023

Tento krásny čas sme si ako každý rok pripravili pre naších klientov a ich rodiny navodiť predvianočnú atmosféru chutnou kapistnicou a voňavým punčom.P. riaditeľ privítal všetkých hostí, ako aj klientov zariadenia. Celé popoludnie nám spríjemnila dobrá hudba. Na záver sme si popriali pokojné sviatky a všetko dobré v Novom roku.

MGA vianočný balíček

19. Decembra 2023

Touto cestou sa chceme poďakovať zamestnancom MEDIREX GROUP ACADEMY n.o. ,že na vianočný čas, ktorý má svoje neopísateľné čaro pre každého, sa nepozerajú iba očami, ale i srdcom.

Sladký punč

08. Decembra 2023

Tohtoročný Mikuláš bol v našom Senior centre spojený s vôňou punču a prezentáciou vlastnoručne vyrobených výrobkov z našej dielničky, ktoré sme už tradične vystavovali v stánku vo vestibule nemocnica  Malacky. V mene našich klientov by sme sa chceli veľmi pekne poďakovať zamestnancom a pacientom nemocnice, ktorí svojimi štedrými príspevkami potešili našich klientov a prispeli...

Mikuláš

06. Decembra 2023

Ani tento rok nezabudol navštíviť Mikuláš naše zariadenie. Po prednese krátkej básničky či pesničky Mikuláš odmenil klientov balíčkom sladkostí.

Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok

06. Decembra 2023

Sme vďačný, že sme mohli byť súčasťou takého výnimočného projektu ako je Koľko lásky sa zmesti do krabice od topánok. Každý náš klient prejavil úprimnú radosť z darčekov. Ďakujeme všetkým ľuďom ktorí potešili našich seniorov,  najmä v týchto časoch potrebujú lásku a pozornosť.

V tento predvianočný čas sme medzi nami privítali deti z CVČ

27. Novembra 2023

V tento predvianočný čas sme medzi nami privítali deti z CVČ,  ktoré nám prišli zahrať a zaspievať. Naši klienti sa ich návšteve veľmi potešili a poniektoré piesne si s nimi zaspievali. Nakoniec sa navzájom obdarovali vlastnoručne vyrobenými   darčekmi.

Úcta starším

07. Novembra 2023

Deti zo ZŠ Štúrova - Malacky darovali našim seniorom vlastnoručne maľované obrazy.

Červený nos

27. Októbra 2023

Opäť vyčarili úsmev na tvárach našich klientov

Mesiac úcty k starším

Pri príležitosti mesiaca úcty k starším k nám zavítali detičky z MŠ - Rakárenská. Pre našich klientov si pripravili krásne pesničky a básničky. Vyčarili úsmev na tvári, radosť no poniektorým sa aj slzy dojatia zaligotali.

‹ predchádzajúce    01 02 03 04 05    nasledujúce ›