CALL CENTRUM

Pre viac informácií o službách kontaktujte telefónne číslo

034/28 29 500

Aktuality

Heligonkári

18. Júla 2024

Heligonkári z Čadce prišli našim klientom pre potešenie zahrať známe ľudové piesne. Tešíme sa na ich ďalšie stretnutie. Ďakujeme

Láska kvitne v každom veku

Touto cestou sa chceme poďakovať deťom zo ZŠ Gessayova - Bratislava , ktoré sa zapojili do projektu Láska kvitne v každom veku. Ručne vyrobené kvety a pohľadnice našich klientov veľmi potešili a vyčarili úsmev na tvárach.

Posedenie pri guláši

23. Júna 2024

V piatok 21.6.2024 sme pre klientov a ich rodiny pripravili pekné popoludnie v našom parku.

Červený nos

20. Júna 2024

Dňa 20.06.2024 medzi nás opäť zavítali klauni z organizácie Červený nos. Priniesli so sebou smiech, zábavu a pozitívnu náladu. Je vždy radosť vidieť, ako sa naším klientom usmievajú oči pri počúvaní ich veselých príhod - tentokrát na tému leto a dovolenky. Už teraz sa všetci tešíme na ich ďalšiu návštevu.

Návšteva z občianskeho združenia Super Očko

19. Júna 2024

Dnes nás navštívili pracovníci občianskeho združenia Super Očko  a všetkým klientom aj zamestnancom skontrolovali zrak. Priniesli so sebou rôzne typy okuliarových rámov ktoré si klienti aj zamestnanci  mohli vyskúšať a zistiť ktoré im pristanú. Touto cestou im veľmi pekne ďakujeme že prišli medzi nás a venovali nám svoj čas.

Sviatok otcov

18. Júna 2024

Aj my v našom zariadení  sme si spoločne pripomenuli tento krásny sviatok, veď každý z nás má alebo mal otca. Aj keď už mnohí máme vlastné rodiny a nežijeme pod jednou strechou, môžeme otcovi v tento deň aspoň milým gestom vyjadriť svoju vďačnosť a úctu.

Letné počasie nás vylákalo do mesta na zmrzlinu

17. Júna 2024

Letné počasie nás vylákalo do mesta na zmrzlinu. A veruže chutila.:) Klienti , ktorí nemohli ísť s nami nesmútili, pretože z návštevy v meste sme každému priniesli sladký nanuk.

Deti z CVČ - Malacky

30. Mája 2024

Deti z CVČ - Malacky nám svojim programom plným hudby a piesní spríjemnili deň. Takáto udalosť našich klientov vždy pohladí na srdci.

Deň matiek

12. Mája 2024

Tento krásny sviatok sme si pripomenuli aj v našom zariadení .Deti z MŠ -  Rakarenská nám prišli zaspievať a zarecitovať krásne básne. Všetkých našich klientov obdarovali vlastnoručne  vyrobenými pozdravmi s prianím ku Dňu matiek. P. riaditeľ rozdal všetkým klientkam - mamičkám kvety.

Heligonkári

19. Apríla 2024

Dnes 19.4.2024 sme mali u nás v zariadení "malý sviatok". Navštívili nás Heligonkari až z Čadce. Okrem pekných pesničiek a muziky zavítala k nám s nimi aj dobrá nálada posilnená veselými príhodami a vtipmi. Pre našich klientov to bol vítaný a nezabudnuteľný zážitok. Ďakujeme

‹ predchádzajúce  01 02 03 04 05    nasledujúce ›