CALL CENTRUM

Pre viac informácií o službách kontaktujte telefónne číslo

034/28 29 500

Aktuality

MDŽ

13. Marca 2023

Dňa 8.3.2023 ako každý rok rozdal p. riaditeľ všetkým naším klientkam a nezabudol ani na zamestnankyne kvety k MDŽ. P. Slezák nám prišiel zahrať na harmonike  spoločne sme si zaspievali niekoľko ľudových piesní. Klienti si vyrobili srdiečka  a vyzdobili priestory zariadenia.

Fašiangy

Fašiangy sú sviatok, ktorý začína Tromi kráľmi a končí Popolcovou stredou. Lúčime sa zo zimou a vítame prichádzajúcu jar. Je to obdobím radosti, veselosti, zábavy, tanca a voňavých sladučkých šišiek. Aj my sme si zaspomínali na zvyky a tradície, ktoré boli typické pre toto veselé obdobie roka.

Muzikoterapia

21. Februára 2023

Muzikoterapia sa v našom zariadení osvedčila a stále v nej pokračujeme. Hudba pôsobí na emócie ľudí , na ich motorické funkcie. Klienti si spoločne s hudobníkmi zaspievajú najrôznejšie slovenské piesne a veru si aj niektorí  zatancujú. Na každé stretnutie sa veľmi tešia.

Červený nos

31. Januára 2023

Aj v tomto roku sme v našom zariadení privítali klaunov Červený nos. Priniesli so sebou dobrú náladu, rôzne príbehy, smiech aj  spev , ktorí vyčaril úsmev na tvárach našich klientov.

Deti potešili našich seniorov

26. Januára 2023

Deti vykúzlili naším klientom radostný úsmev na tvári.

Koledníci

04. Januára 2023

Naše zariadenie navštívili koledníci  z Cirkevnej a ZUŠ – Malacky. Klientom požehnal kňaz a koledníci , ktorí ho sprevádzali, im popriali do nového roka všetko len to dobré.

Predvianočná kapustnica

Tento predvianočný čas sme sa rozhodli našim klientom a im rodinám spríjemniť predvianočnou atmosférou, chutnou kapustnicou a voňavým punčom. Prežívali sme slzy šťastia, radosti a prekvapenia. Všetkým veľmi pekne ďakujeme za príjemne strávený čas.

Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok

18. Decembra 2022

Touto cestou sa chceme poďakovať všetkým ktorí sa zapojili do projektu „Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok“ a naším seniorom krabičky darovali. Či už školám, ktoré sa do projektu zapojili, tak aj zamestnancom NEMOCNIČNÁ a.s., Zamestnancom SENIOR -geriatrické centrum n.o. ,MGA  a všetkým dobrým ľuďom.

Upravujeme podmienky návštev

12. Decembra 2022

od 13.12.2022 upravujeme podmienky návštev k naším klientom vo vnútorných a vonkajších priestoroch

Čaro Vianoc

12. Decembra 2022

Aj v našom zariadení vládne vianočná atmosféra.

‹ predchádzajúce  01 02 03 04 05    nasledujúce ›