CALL CENTRUM

Pre viac informácií o službách kontaktujte telefónne číslo

034/28 29 500

Aktuality

Červený nos

21. Februára 2024

Dňa 20.2.2024 počas dopoludnia naše zariadenie navštívili veselý klauni - Červený nos. S klientmi si zaspievali,  porozprávali humorné príbehy ktorými ich rozveselili. Tešíme sa na ďalšie stretnutie.

Fašiangy

14. Februára 2024

Aj tento rok sme oslávili v našom zariadení Fašiangy, ktoré boli odjakživa symbolom radosti, veselosti  a hojnosti. O dobrú náladu a hudbu sa nám postarali p. Báchor a p. Vávra. Všetci sa príjemne zabavili, posedeli a porozprávali sa a pochutnali si na výborných šiškách.

Oznámenie

01. Januára 2024

Z dôvodu zvýšeného výskytu ochorenia COVID-19 u klientov a zamestnancov nášho zariadenia prosíme návštevníkov SENIOR – geriatrického centra n.o., aby eventuálne zvážili svoju návštevu v nasledujúcich 14 dňoch. Ak by ste sa predsa rozhodli pre návštevu nášho zariadenia poprosíme Vás o jej zrealizovanie pokiaľ možno v čo najkratšom nevyhnutnom čase a zároveň žiadame...

Koledníci

26. Decembra 2023

Dňa 26.12.2023 naše zariadenie navštívili koledníci. Našim klientom, seniorom vychovaných vo viere, požehnal kňaz a koledníci, ktorí ho sprevádzali, im popriali do nového roka všetko len to dobré.

Vianočné pozdravy

22. Decembra 2023

Deti zo ZŠ - Štúrova Malacky aj tento rok potešili našich klientov rukou napísanými vianočnými pozdravmi. Naši klienti sa týmto pozdravom veľmi potešili a chceme sa im poďakovať, že si v tento vianočný čas na nich spomenuli.

Detičky nám spríjemnili predvianočný čas

21. Decembra 2023

Detičky z MŠ Rakárenská vyčarili úsmev na tvárach všetkým klientom. Svojim tancom, spevom a básničkami sa niesla v našom zariadení dobrá nálada. Napokon sa vzájomne obdarovali vlastnoručne vyrobenými darčekmi a sladkými dobrotami.

Predvianočná kapustnica

20. Decembra 2023

Tento krásny čas sme si ako každý rok pripravili pre naších klientov a ich rodiny navodiť predvianočnú atmosféru chutnou kapistnicou a voňavým punčom.P. riaditeľ privítal všetkých hostí, ako aj klientov zariadenia. Celé popoludnie nám spríjemnila dobrá hudba. Na záver sme si popriali pokojné sviatky a všetko dobré v Novom roku.

MGA vianočný balíček

19. Decembra 2023

Touto cestou sa chceme poďakovať zamestnancom MEDIREX GROUP ACADEMY n.o. ,že na vianočný čas, ktorý má svoje neopísateľné čaro pre každého, sa nepozerajú iba očami, ale i srdcom.

Sladký punč

08. Decembra 2023

Tohtoročný Mikuláš bol v našom Senior centre spojený s vôňou punču a prezentáciou vlastnoručne vyrobených výrobkov z našej dielničky, ktoré sme už tradične vystavovali v stánku vo vestibule nemocnica  Malacky. V mene našich klientov by sme sa chceli veľmi pekne poďakovať zamestnancom a pacientom nemocnice, ktorí svojimi štedrými príspevkami potešili našich klientov a prispeli...

Mikuláš

06. Decembra 2023

Ani tento rok nezabudol navštíviť Mikuláš naše zariadenie. Po prednese krátkej básničky či pesničky Mikuláš odmenil klientov balíčkom sladkostí.

‹ predchádzajúce  01 02 03 04 05    nasledujúce ›