CALL CENTRUM

Pre viac informácií o službách kontaktujte telefónne číslo

034/28 29 500

Aktuality

S úsmevom na tvári

02. Júna 2023

S úsmevom na tvári do nášho zariadenia zavítali klauni červené nosy. Našich klientov vedia zaujať hrou na ukulele, veselými príbehmi aj spevom. Svojim humorom nám spríjemnili dopoludnie.

Cvičenie so seniormi

22. Mája 2023

Naša fyzioterapeutka si pre našich klientov pripravuje skupinové aj individuálne cvičenia, ktoré im pomáha ponaťahovať a pouvoľňovať stuhnuté svalstvo. Pri cvičení používajú rehabilitačné pomôcky ,lopty a pod.

Deň matiek

Tento krásny sviatok sme si pripomenuli aj v našom zariadení vystúpením detičiek z MŠ – Rakárenská, ktoré nám zaspievali , zatancovali, zarecitovali  a potešili všetkých našich klientov.  Na záver vystúpenia našim seniorom rozdali vlastnoručne vyrobené darčeky a oni ich tiež obdarovali sladkým prekvapením. P. riaditeľ  všetkým klientkam mamičkám rozdal kvety.

Sadenie kvetov

09. Mája 2023

Naši klienti si skrášľovali zariadenie sadením muškátov a kvetín , pričom nám vládla skvelá nálada plná spomienok.

Veľká noc

20. Apríla 2023

Sú to kresťanské sviatky, počas ktorých si kresťania pripomínajú umučenie, smrť a zmŕtvychvstanie Ježiša Krista. Aj naši klienti pristúpili k veľkonočnej spovedi, pripravovali si kraslice, skrášľovali si zariadenie Veľkonočnou výzdobou – zlatým dažďom, kvetmi, ktoré symbolizujú príchod jari. P. riaditeľ všetkým klientom rozdal veľkonočné balíčky korím sa veľmi...

MDŽ

13. Marca 2023

Dňa 8.3.2023 ako každý rok rozdal p. riaditeľ všetkým naším klientkam a nezabudol ani na zamestnankyne kvety k MDŽ. P. Slezák nám prišiel zahrať na harmonike  spoločne sme si zaspievali niekoľko ľudových piesní. Klienti si vyrobili srdiečka  a vyzdobili priestory zariadenia.

Fašiangy

Fašiangy sú sviatok, ktorý začína Tromi kráľmi a končí Popolcovou stredou. Lúčime sa zo zimou a vítame prichádzajúcu jar. Je to obdobím radosti, veselosti, zábavy, tanca a voňavých sladučkých šišiek. Aj my sme si zaspomínali na zvyky a tradície, ktoré boli typické pre toto veselé obdobie roka.

Muzikoterapia

21. Februára 2023

Muzikoterapia sa v našom zariadení osvedčila a stále v nej pokračujeme. Hudba pôsobí na emócie ľudí , na ich motorické funkcie. Klienti si spoločne s hudobníkmi zaspievajú najrôznejšie slovenské piesne a veru si aj niektorí  zatancujú. Na každé stretnutie sa veľmi tešia.

Červený nos

31. Januára 2023

Aj v tomto roku sme v našom zariadení privítali klaunov Červený nos. Priniesli so sebou dobrú náladu, rôzne príbehy, smiech aj  spev , ktorí vyčaril úsmev na tvárach našich klientov.

Deti potešili našich seniorov

26. Januára 2023

Deti vykúzlili naším klientom radostný úsmev na tvári.

‹ predchádzajúce  01 02 03 04 05    nasledujúce ›