CALL CENTRUM

Pre viac informácií o službách kontaktujte telefónne číslo

034/28 29 500

Aktuality

Deti z CVČ - Malacky

30. Mája 2024

Deti z CVČ - Malacky nám svojim programom plným hudby a piesní spríjemnili deň. Takáto udalosť našich klientov vždy pohladí na srdci.

Deň matiek

12. Mája 2024

Tento krásny sviatok sme si pripomenuli aj v našom zariadení .Deti z MŠ -  Rakarenská nám prišli zaspievať a zarecitovať krásne básne. Všetkých našich klientov obdarovali vlastnoručne  vyrobenými pozdravmi s prianím ku Dňu matiek. P. riaditeľ rozdal všetkým klientkam - mamičkám kvety.

Heligonkári

19. Apríla 2024

Dnes 19.4.2024 sme mali u nás v zariadení "malý sviatok". Navštívili nás Heligonkari až z Čadce. Okrem pekných pesničiek a muziky zavítala k nám s nimi aj dobrá nálada posilnená veselými príhodami a vtipmi. Pre našich klientov to bol vítaný a nezabudnuteľný zážitok. Ďakujeme

Aj v našom zariadení sme si spoločne pripomenuli veľkonočné tradície.

04. Apríla 2024

V čase, keď sa vonku prebúdza príroda zo zimného spánku, k nám prichádza jeden z najkrajších sviatkov roka – Veľká noc. Aj v našom zariadení sme si spoločne pripomenuli veľkonočné tradície. P. riaditeľ  rozdal všetkým klientom veľkonočné balíčky ktorým sa veľmi potešili.

MDŽ

08. Marca 2024

A opäť tu máme MDŽ- sviatok žien. Pán riaditeľ si všetky naše klientky, ale aj zamestnankyne uctil kytičkou a slovami uznania, ktoré každú ženu potešia.

Červený nos

21. Februára 2024

Dňa 20.2.2024 počas dopoludnia naše zariadenie navštívili veselý klauni - Červený nos. S klientmi si zaspievali,  porozprávali humorné príbehy ktorými ich rozveselili. Tešíme sa na ďalšie stretnutie.

Fašiangy

14. Februára 2024

Aj tento rok sme oslávili v našom zariadení Fašiangy, ktoré boli odjakživa symbolom radosti, veselosti  a hojnosti. O dobrú náladu a hudbu sa nám postarali p. Báchor a p. Vávra. Všetci sa príjemne zabavili, posedeli a porozprávali sa a pochutnali si na výborných šiškách.

Oznámenie

01. Januára 2024

Z dôvodu zvýšeného výskytu ochorenia COVID-19 u klientov a zamestnancov nášho zariadenia prosíme návštevníkov SENIOR – geriatrického centra n.o., aby eventuálne zvážili svoju návštevu v nasledujúcich 14 dňoch. Ak by ste sa predsa rozhodli pre návštevu nášho zariadenia poprosíme Vás o jej zrealizovanie pokiaľ možno v čo najkratšom nevyhnutnom čase a zároveň žiadame...

Koledníci

26. Decembra 2023

Dňa 26.12.2023 naše zariadenie navštívili koledníci. Našim klientom, seniorom vychovaných vo viere, požehnal kňaz a koledníci, ktorí ho sprevádzali, im popriali do nového roka všetko len to dobré.

Vianočné pozdravy

22. Decembra 2023

Deti zo ZŠ - Štúrova Malacky aj tento rok potešili našich klientov rukou napísanými vianočnými pozdravmi. Naši klienti sa týmto pozdravom veľmi potešili a chceme sa im poďakovať, že si v tento vianočný čas na nich spomenuli.

‹ predchádzajúce  01 02 03 04 05    nasledujúce ›