CALL CENTRUM

Pre viac informácií o službách kontaktujte telefónne číslo

034/28 29 500

Aktuality

Vianočné posedenie

06. Decembra 2021

Ani sme sa nenazdali a máme tu opäť najkrajšie obdobie v roku – Vianoce. Ako každý rok, aj teraz sa naši klienti tešia na predvianočnú kapustnicu, ktorá pre nich znamená nielen ochutnávanie vianočných dobrôt pri vianočnom stromčeku, ale hlavne zdieľanie tejto krásnej vianočnej atmosféry so svojimi najbližšími. Bohužiaľ, ani tento rok nám pandémia neumožňuje si naplno a osobne užiť túto milú udalosť.

S ohľadom na bezpečnosť naších klientov, nášho personalu, ale aj vás, sa aj tohtoročné “Predvianočné posedenie pri kapustnici“ uskutoční online formou a to dňa 17.12.2021 o 15.30 hod.

Cez Tablet   budeme streamovať videá prostredníctvom aplikácie Google Meet. Je preto dôležité, aby ste aj vy mali vo svojich zariadeniach nainštalovanú túto aplikáciu a zároveň mali vytvorený google účet (gmail), cez ktorý sa do aplikácie prihlásite.

Kód s prihlasovacími údajmi vám zašleme 1-2 dni pred posedením . Jeden náš tablet bude možné použiť len na streamovanie prenosu z vianočného posedenia. K dispozícií bude aj druhý tablet, cez ktorý môžete uskutočniť videohovor so svojou blízkou osobou prostredníctvom aplikácie WhatsApp.
Prosíme všetkých záujemcov o videohovor, aby rešpektovali maximálnu dĺžku hovoru 5 minút. Chceme, aby tento hovor absolvovalo čo najviac našich klientov.

Ďakujeme za pochopenie.
Tešíme sa na online stretnutie a veríme, že čoskoro sa stretnete so svojimi blízkymi aj naživo
.


Aplikáciu Google Meet pre android stiahnete tu:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.meetings&hl=sk&gl=US


Aplikáciu Google Meet pre apple stiahnete tu:
https://apps.apple.com/us/app/google-meet/id1013231476


Ak už máte google účet aj aplikáciu, použite tento odkaz, kde zadáte kód, ktorý vám zašleme:

https://meet.google.com/